درباره عطارگل:

عطارگل نتیجه یک اقدام گروهی کارشناس محور در حوزه طب سنتی است. ما در صدد هستیم گیاهان دارویی و داروهای گیاهی را در زندگی شما اثبات و دخیل کنیم. هدف ما ترویج سلامتی و اهدای یک سبک زندگی جذاب است. این مجموعه از سال ۱۳۹۹ کلید خورد و در مسیر تحقق آن زحمات فردی و گروهی  زیادی کشیده شده است.

عطارگل و نسخ طب سنتی:

ما در عطارگل سعی کرده ایم نیازهای شما را برشماری کنیم و برای رفع آنها راه حل هایی در طب سنتی ارایه کنیم. کارشناسان ما، بی اغراق از باتجربه ترین ها هستند. علوم آکادمیک، تجارب عینی و مشاهدات بالینی در طب سنتی، از ویژگیهای چشمگیر کارشناسان ماست. ما انتظار داریم بخشی از سبد غذایی و دارویی شما را تأمین کنیم و با کیفیتی مناسب، شما را خرسند نماییم. در شبکه های اجتماعی از ما دارو و درمان بخواهید تا کارشناسان ما نسبت به آن اندیشه کنند و حتی الامکان داروهایی رونمایی کنند. داروهای عطارگل با اقتباس صد در صدی از طبیعت ساخته می شوند. ما هرگز از مواد شیمیایی مصنوعی در داروهایمان استفاده نمی کنیم و اینکار را برای خودمان عار می دانیم. در طب سنتی ظرفیت فراوانی برای درمان بیماری ها وجود دارد. به گونه ای که می توان از این طب برای تغییر سبک زندگی به احسن، بهره جست.

اعتماد پذیری:

عطارگل با نماد اعتماد الکترونیکی یک کسب و کار واقعی و قابل اعتماد را برایتان فراهم کرده است. دقت کنید که نماد اعتماد الکترونیکی مهمترین عنصر ایجاد اعتماد خرید در فضای مجازی است. این اعتماد مشتریان، سرمایه گران سنگی است که مسؤولیت ما را درباره شما، دوچندان می کند.