اطلاعات تماس عطارگل

تماس به نشانی: گلستان، گنبد کاووس، خیابان شهید چمران، بعد از چهارراه سعدی، نبش کوچه ۱۶، پلاک ۳۸۷

تماس تلفنی:

تلفن: ۳۳۲۲۳۹۸۴-۰۱۷
همراه: ۰۹۱۰۶۷۰۳۱۱۷

ارتباط با رایانامه:

ایمیل: info[at]attargol.com

حضور در شبکه های اجتماعی:

سروش   ایتا    روبیکا    اینستاگرام

 

برقراری ارتباط با دیگران یکی از مهمترین موضوعات زندگی ماست! شاید با این موضوع زیاد موافق نباشید، من خودم قبلا موافق همین موضوع بودم و می‌گفتم روابط که اصلا مهم نیست، حتی دیگران هم اصلا اهمیتی ندارند، یعنی اینقدر ذهنم خراب بود و اصلاً متوجه این موضوع مهم نبودم تا درکی برای من باز شد و آرام آرام متوجه شدم که دیگران و ارتباط با آنها موضوعی بسیار مهم است و به اهمیت ارتباط با دیگران پی بردم.

مدیران عطارگل با تأسیس کانال در شبکه های اجتماعی اقدام به معرفی محصولات خود نموده اند. این پلتفرم ها امکان تماس شما را با ایشان، میسر نموده اند. در هر پیام رسان داخلی، آیدی کانال @attargol است و آیدی مشاوره و راهنمایی، @attargol_help است. شما می توانید با نسخه های تلفن همراه و دسکتاپ این نرم افزار ها وارد شوید. معمولا آیدی پشتیبانی، پین شده است. بین این شبکه های اجتماعی، ایتا برای تماس با مدیران مورد ترجیح است. برای دنبال کردن محصولات از اینستاگرام یا روبیکا استفاده کنید.

در این ارتباطات برای خرید محصولات مشاوره بخواهید. انتقاد کنید و پیشنهاد های خودتان را بگویید. در اولین فرصت به شما پاسخ پرسشهایتان تقدیم می شود. و صمیمانه از انتقادهای سازنده و پیشنهادهای ارزنده شما استقبال می کنیم. وجود مشتریان یکی از مهمترین ارکان امور است و حضورتان را ارج می نهیم. منتظرتان هستم.