۰
کرم خراطین

روغن خراطین اصل و خواص شگفت انگیز آن

روغن خراطین اصل از فرایند روغن گیری از نوعی کرم خاکی به نام کرم خراطین استخراج می شود و رنگ سیاهی دارد.

این کرم زمانی که دو نیم می شود در بدن خود موادی را داراست که کمک به بازسازی و ترمیم نیمه دیگر بدنش میکند که به الانتئین معروف هستند و همین مواد میتوانند باعث حجم دادن و افزایش سایز اندام ها گردند 

موارد مصرف دارویی

در گذشته و در طب سنتی ایرانی این روغن را با روغن زیتون یا روغن کنجد ترکیب کرده و برای درمان بیماری‌ها استفاده میکردند. ماساژ این روغن روی عضلات با افزایش خون رسانی، باعث تغذیه بهتر شده و در نتیجه سرعت رشد و حجم گرفتن در آن عضله افزایش می‌ یابد.

کرم خراطین

طرز استفاده

این روغن غیر خوراکی بوده و به صورت موضعی مورد استفاده قرار میگیرد .قبل از مصرف محصول را تکان دهید که همگن شود و از رنگ شفافی که دارد به رنگ سیاه کدر رود.

ابتدا محل مورد نظر را تمیز نموده پس از مالش یا داغ کردن با پارچه داغ به طوری که رنگ پوست قرمز شود، مقداری از روغن را در محل مورد نظر اسپری کرده و به صورت دورانی از پایین به بالا به مدت ۳ تا ۵ دقیقه ماساژ دهید

از این روغن برای محل هایی که بطور مستقیم با خون انسان در ارتباط است، مانند اطراف چشم ها استفاده نکنید.

خصوصیات روغن خراطین اصلی

خصوصیات روغن های خراطین وابسته به تولید تولید کننده این روغن می باشد ، اما چند ویژگی مهمی که در بین آنها مشترک است که به ۷ مورد اصلی آن در زیر اشاره میکنیم :

۱- اعتبار فروشندگان محصول (حداقل داشتن نماد اعتماد الکترونیکی)

۲- غلیظ بودن روغن

۳- رنگ تیره و کدر روغن

۴- بوی خاص و تند روغن

۵- نداشتن تاثیر آنی و شروع تاثیرگذاری روغن پس از حدود ۱ ماه

۶- پوره کرم خراطین

۷- قیمت روغن اصلی

غلیظ بودن روغن اصل

از خصوصیات این روغن، غلیظ بودن آن است . این روغن، کمی غلیظ تر از آب و رقیق تر از روغن های دیگر نظیر روغن کنجد است .

هشدار:

استفاده از روغن های خراطین که غلظتی مانند آب دارند اصلاً توصیه نمی گردد. این مواد اصولاً کورتون هستند و روغن اصلی نیستند . کورتون ها گروهی از داروهای شیمیایی هستند که برای برخی از بیماران آن هم با تشخیص پزشک استفاده می شوند .

بوی روغن اصلی

آیتم مهم برای تشخیص و تمایز روغن اصل از روغن تقلبی وجود دارد بوی کمی تند و زننده این محصول است. بی بو بودن روغن، بدون شک نشانه تقلبی بودن این محصول است. توجه کنید روغن اصلی به هیچ وجه بوی غیر قابل تحملی ندارد و این بو پس از مصرف از بین می رود .

پس نتیجه می گیریم بوی تند روغن اصل که کمی زننده است، بعد از قرار گرفتن روی موضع، از بین خواهد رفت.

برای تهیه روغن اصل معمولاً از روغن زیتون خالص به عنوان روغن پایه استفاده می شود . این روغن پایه تا حد زیادی تصفیه می شود تا علاوه بر رفع بو ، بر عملکرد خراطین نیز تاثیر گذار نباشد .

رنگ روغن اصیل

رنگ، آیتمی است که به طور کامل نمی تواند تشخیص روغن اصل را از تقلبی مشخص سازد ، زیرا بسیاری از روغن های تقلبی از روغن های پایه رنگی استفاده می کنند .

روغن اصل ، رنگی قهوه ای متمایل به سیاه دارد . رنگ خیلی روشن به هیچ وجه نمی تواند نشان دهنده وجود کرم ایزینفتیدا که رنگ خراطین را ایجاد می کند ، باشد .

استفاده از روغن های تقلبی جز ضرر و آسیب برای بدن انسان هیچگونه منفعتی نخواهد داشت . روغن های موجود در عطارگل از رنگ تیره و قهوه ای برخوردار هستند.

نداشتن تاثیر آنی روغن اصل

بسیاری از سایتها و فروشگاه ها برای فروش بیشتر از تبلیغاتی مانند اثر آنی این محصول صحبت می کنند که چندان هم اشتباه نیست زیرا روغن های تقلبی به علت وجود مواد کورتونی به سرعت روی اندام اثر می گذارند . روغن اصل معمولاً سبب التهاب بسیار جزئی بافت و به اصطلاح گزگز شدن در ناحیه مورد نظر می گردد .

بهتر است برای مصرف این روغن بیش از مصرف پوست را ماساژ دهید که تا حدی موجب گرم شدن ناحیه مورد نظر گردد. می توانید پوست عضو را با پارچه داغ ملتهب و قرمز کنید.

کرم خراطین

مواد تشکیل دهنده روغن خراطین

به صورت کلی پنج ماده اصلی روغن خراطین به شرح ذیل است:

الانتئین: این ماده بیشتر در حلزون، کرم خراطین یافت می‌شود و اصلی‌ترین عامل ترمیم بافت و حجم دهندگی است.

لینولئیک اسید: یک اسید چرب بدون ضرر است.

هگزادکالوئیک اسید: جزو اسیدهای مهمی است که بدن انسان قابلیت تولید آن را ندارد.

امگا ۶: یکی از اسیدهای تقویت کننده عروق و قلب است.

امگا ۳: به خاصیت حجم دهندگی روغن خراطین اصل، اثر بیشتری می‌دهد.

ویتامین E: موجب می‌شود پوست حالت کشسانی خود را حفظ کند.

نکته: اگر از روغن زالو در کنار روغن خراطین استفاده شود موجب خون رسانی بیشتر به موضع شده و خاصیت این روغن را افزایش می‌دهد.

شروع تاثیر گذاری پس از گذشت ۱ ماه:

برای تشخیص روغن خراطین اصل، باید چیزی حدود ۱ ماه زمان بگذارید . دوره مصرف خراطین معمولا ۲.۵ ماه است و این مدت زمان برده می شود که شما به نتایج مطلوبتان برسید. ولی عطارگل پیشنهاد می کند در صورت لزوم تا چهار ماه هم ادامه دهید.

پس روغن خراطین به هیچ وجه به شکل آنی و قابل مشاهده نیست اما پس از مصرف در حدود یک ماه از مصرف این روغن از تاثیر شگفت انگیز آن تعجب خواهید کرد و حتماً نتایج اولیه افزایش سایز را دریافت می کنید .

در این زمان روغن خراطین بر روی بافت تاثیر می گذارد و باعث سفت شدن آن خواهد شد . لیکن اگر پس از گذشت ۴ تا ۶ هفته از مصرف روغن خراطین هیچگونه اثری مشاهده نشود روغن مورد نظر از کیفیت برخوردار نبوده و تقلبی می باشد . بنابراین مصرف دوره یک ماهه یکی از آیتم ها برای تشخیص روغن خراطین اصلی از نمونه تقلبی آن است .

نتیجه گیری:

برای تشخیص روغن اصل، موضوعات مهمی را که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید، اشاره کردیم. آخرین موردی که می توان به آن اشاره کرد موضوع قیمت این محصول است .

۱- در صورتی که از عطاری یا هر فروشگاهی روغن خراطین را خرید می کنید از نمونه های دست ساز استفاده کنید .

۲- برای تهیه ۳۰ گرم روغن اصل نیاز به ۲ عدد کرم خراطین (ایزینفتیدا) است .پس با یک چرتکه انداختن مشاهده می کنید که روغن های زیر ۴۰ الی ۵۰ هزار تومان جز مواد شیمیایی کورتون و آب نیست .بنابراین به هیچ عنوان این نوع از روغن ها، تهیه نکنید .

خواص روغن خراطین:

۱- حجم دهنده ی فوق العاده موثر برای آلت تناسلی اقایان ( بزرگ کننده آلت تناسلی )

۲- افزایش دهنده ی طول و قطر اندام بدن و نقاطی که ضعف دارند به مرور زمان

۳- بزرگ کننده فوق العاده موثر سینه و باسن خانم ها

۴- سفت کننده و فرم دهنده ی سینه و باسن خانم ها

۵- از بین برنده چین و چروک صورت

۶- از بین برنده رد جوش و اسکار های به جا مانده روی صورت

۷- حجم دهنده ی گونه (گونه سریعترین اکشن را در مقابل نشان میدهد )

۸- افزایش گردش خون در موضع استفاده شده از روغن

۹- افزایش اعتماد به نفس جنسی و حس قدرت در رابطه

۱۰- چاق کننده و حجیم کننده صورت

۱۱- به مقدار قابل توجه درمانگر زود انزالی

۱۲- از بین برنده گودی زیر چشم

۱۳- از بین برنده خطوط پنجه کلاغی ( اطراف چشم )

۱۴- از بین برنده کامل خط خنده

۱۵- فرم دهی و شکل دهی به بافت های افتاده صورت

۱۶- تاثیر مطلوب برای لک صورت ناشی از خشکی پوست

خواص روغن خراطین برای آقایان

سوالهای متعددی درباره با تاثیر خراطین بر آلت جنسی آقایان موجود هست . همسران کما بیش در پی روشی برای ارتقا سایز آقایان می‌باشند . این ارتقا سایز نیز به ارتقای طولی و ارتقای سایز قطری برمی گردد . روغن خراطین با خواص حجم دهندگی و بزرگ کنندگی که داراست میتواند این سود را به شما بدهد. علاوه بر این خراطین به دلیل ارتقای گردش خونی که تولید می نماید باعث می شود که شما ارگاسمی شادی بخش داشته باشید و اعتماد به نفستان هم فراتر برود .

هر چند سایز نرمال و ارگانیک آلت جنسی مردان حدود ۱۵ سانتیمتر است , ولی خیلی از آقایان و بخصوص جوان ها رغبت دارند ارتفاع آلتی بیش تر از ۲۰ سانتیمتر داشته باشند. زیاد شدن ارتفاع و قطر آلت می تواند فوایدی داشته باشد که باید به موارد زیر اشاره نمود :

افزایش بازه زمان ارتباط جنسی, ارتباط شادی بخش با همسرتان, آرامش روانی و ارتقای اعتماد بنفس, کاهش خمیدگی آلت, امکان چند بار ارضا شدن متواتر, وفور توان و شدت جهش منی هنگام ارضا شدن. در وضعیت کلی برای ارتقا ارتفاع آلت از طریق های جراحی , کاهش وزن و دستگاه لارجرباکس و …استفاده میشود . البته روغن ارگانیک خراطین راهی بسیار مطمئن، کم خرج و با بیشترین بازدهی در میان روش های ذکر شده است. این روغن می تواند منجر افزایش طولی نزدیک به ۲تا ۵ سانتیمتر در یک بازه ۶۰ تا ۹۰ روزه شود.

کرم خاکی خراطین

خاصیت روغن خراطین برای خانم ها

لب :

لب یکی از اعضای صورت بخصوص صورت خانم ها است که عنصر مهمی در زیبایی آنهاست. روش هایی که امروزه برای افزایش حجم بکار می روند عمدتا از طریق تزریق ژل می باشد. این کار جدای هزینه بالا، عوارض جبران ناپذیری هم بهمراه دارد . روغن خراطین با توان شگفت انگیز در حجم آوری، می‌تواند گزینه قابل قبول و بی خطری برای افزایش حجم لب ها باشد. دوره به کارگیری از این روغن برای لب ها یکماه و بطور معمول یکبار در روز است .

سینه :

روش های زیادی برای حجم دهی سینه خانم ها موجود است. جراحی خطرناک ترین و پرهزینه ترین روش می‌باشد. کرم ها و ژل های حجم دهنده به دلیل ترکیبات شیمیایی در آن‌ها باعث عوارض مختلف نظیر سیاه و لکه دار شدن پوست و سوزش و خارش های طولانی می‌باشند . روغن ارگانیک خراطین با اثر گذاری مضاعف نسبت به کرم ها و ژل ها، دارای کمترین عارضه در مصرف می‌باشد

گونه :

پر بودن و زیبایی گونه، نقش موثری بر زیبایی اشخاص بخصوص خانم ها دارد. امروزه با تزریق ژل یا گذاشتن پروتز، این کار را انجام می دهند. بدلیل حرکت ژل ها در زیر پوست و به دلیل وارد شدن عوارضی مانند تورم، کبودی و التهاب سلولی، این روش در نزد اکثر متخصصان رد شده است. با استفاده از این روغن، می‌توانید حداکثر پس از یک دوره یک ماهه یا چهل روزه به میزان دلخواهی از زیبایی گونه دست یابید.

باسن :

باسن قسمتی از بدن است که به مشقت با ورزش شکل می گیرد. ظاهر و اندازه باسن، تأثیر قابل توجهی در زیبایی اندام یک خانم خواهد داشت. از طرقی چراحی و پروتز های زیرپوستی، روشهایی پر هزینه و خطرناک هستند. و می توانند مشکلات و نارضایتی های جبران ناپذیری را برای به همراه خود داشته باشند. ساده‌تر و سالم‌ترین راه ها از طریق طب سنتی میسر است. یکی از پیشنهادات ما، استفاده از روغن خراطین برای حجم گیری است.

شما با به کار گیری از روغن خراطین می‌توانید با هزینه کم به صورت به طور کاملا طبیعی، مشکل را حل کنید. این کار به حجم دهی و شکل گیری مناسب (لیفت) باسن کمک می کند.

در صورت استفاده منظم از این روغن در یک زمان ۳ تا ۴ ماهه، بدون هیچگونه عوارضی، تغییر‌ را حس می کنید. قطعا حس اعتماد به نفس و رضایت از این تغییر، خیلی ارزشمند تر است.

آثار روغن خراطین برای بدنسازان:

این روغن به خودی خوید باعث افزایش حجم ماهیچه‌ می گردد. ولی بدنسازان در صورتیکه از روغن خراطین بعنوان تکمیل کننده بدنسازی استفاده کنند، عضله هایشان خوش فرم نیز می شود.

کرم خاکی خراطین

روغن خراطین تقلبی

به طور حتم، تشخیص کامل روغن اصل از روغن تقلبی در آزمایشگاه قابل تعیین شدن است. این کار برای اشخاصی که تا به حال از این روغن مصرف نکرده اند، کار آسانی نخواهد بود. ولی نکته این جاست که آیا راهی برای مصرف کننده این روغن است که بتواند از صحت و سقم کیفیت محصول اطمینان یابد؟

روغن خراطین دست ساز تقلبی معمولا در بازار وجود ندارد ، اما برخی از غلظت آن کم میکنند یا مواد اولیه غیر اصلی استفاده می کنند تا سود بیشتری در فروش محصول نصیبشان شود .

لازم است بدانید : پودر خراطین که از خارج وارد ایران می شود ارزش مادی بالای چند میلیون تومان می باشد . پس قیمت پایین آن منطقی به نظر نمی رسد.

با ۴ روش زیر می توانید روغن تقلبی را تشخیص دهید :

روغن تقلبی قیمت بسیار پایینتری دارد .

روغن تقلبی، رنگ زرد روشن و یا شرابی دارد و قهوه ای رنگ نیست .

بوی خاص و زننده ای ندارد .

پس اگر این ۴ مورد را در روغن خراطین دیدید ، نخرید . چون تقلبی است .

روغن خراطین اصلی

امروزه با افزایش بسیار زیاد برای این محصول با ارزش ، سودجویان برای پر کردن جیب های خود از مواد تقلبی استفاده می کنند که نه تنها سودی برای ما ندارد بلکه ممکن است سلامتی ما را نیز با خطر جدی مواجه سازد . بدیهی است برای تهیه محصول ۱۰۰ درصد اصل، باید یک سری خصوصیات را نظر داشت .

ابتدا پیشنهاد میکنم از عطاری یا فروشگاهی خریداری کنید که مورد اعتماد شماست . زیرا که فروشنده مورد اعتماد همیشه چه قبل از خرید و چه بعد از خرید پاسخگوی شما هست .

روغن خراطین اصل در حجم ۶۰ میل ( حداقل بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار قیمت دارد ) زیرا کرم و محتویات آن گران است .

شرایط نگهداری روغن خراطین :

روغن خراطین به سرما و گرما حساس است و باید در دمای متعادل ۱۵ الی ۳۰ درجه سانتی گراد نگهداری شود.

نکات مهم در مورد روغن خراطین :

استعمال طولانی مدت این روغن موجب افزایش بی رویه سایز و حجم بافت مورد نظر میشود.

این روغن، خوراکی نیست. لذا از مصرف خوراکی دارو پرهیز کنید.

افزودن دیدگاه

بالا