۰
جنسی آقایان

رابطه جنسی در آقایان

رابطه جنسی با جنس مخالف، به جرأت، لذیذترین لذت دنیاست که خداوند متعال آن را مایه ازدیاد نسل انسان و حظ مادی وی قرار داده و در ادبیات دینی اسلام، استفاده صحیح از آن را مایه تقرب به خدای بزرگ و ارتقای معنوی، برشمرده اند. در هر حال این مسأله مثل بسیاری از مسایل دیگر زندگی بشر نیازمند، رعایت اصولی است که باید به آنها توجه کرد، تا در افزایش کیفیت و استمرار لذت، مشکلی پیش نیاید. این میل در آقایان و خانمها وجوه مشترک و متفاوتی دارد. در این نوشتار، در نظر دارم به مطالعه این میل در آقایان بپردازم.

رابطه جنسی آقایان نوعی سبک رفتاری است:

جالب است بدانیم وقتی که بدنی سالم است آنگاه میل جنسی سالمی دارد. یعنی به عبارتی وقتی میل جنسی کارکرد خود را دارد، حتما بدن سلامت عمومی و کلی خود را دارد و در صورت وجود هر مریضی دیگری، عمق آن بیماری خیلی زیاد نیست. لذا برای تضمین سلامت بدن، نیاز داریم روش هایی برای بهبود و افزایش کیفیت میل جنسی بیان کنیم. قطعا این روشها، در حوزه سبک زندگی، مهم ارزیابی می شوند. لذا پیشنهاد می کنم برای آنها دقت و اهتمام بیشتری صرف کنید:

پرهیز از استرس قبل از رابطه:

نزدیکی را در موقعی انجام دهید که استرس یا عصبانیت یا خستگی مفرط ندارید. نزدیکی در این مواقع، می تواند به تجمع اخلاط سرد در ناحیه تناسلی منجر شود و به مرور میل جنسی را ضعیف کند.

 

نظافت ناحیه جنسی قبل از ارتباط در آقایان:

قبل از نزدیکی حتما ناحیه تناسلی خود را با آب و شوینده هایی مثل صابون بشویید. این مطلب در بلغمی مزاجها مهمتر است. چون بوی بد ناشی از عرق بلغمی در آن ناحیه، حکایت از تجمع باکتری ها و احتمال بروز عفونت برای شریک جنسی شما می کند.

قبل از نزدیکی می توان با داروی نظافت (نوره زرنیخ دار) نسبت به نظافت موهای ناحیه تناسلی اقدام کرد و این اقدام می تواند میل جنسی را افزایش دهد ولی بعد از نزدیکی هرگز تا حداقل ۱۲ ساعت نباید این کار را کرد.

 

پرهیز از نزدیکی با شکم پُر:

با شکم پر نزدیکی نکنید. این کار ضمن ایجاد تجمع بلغم در ناحیه خاسره، می تواند باعث عوارض ناخواسته ای در چهره شما شود.

 

خالی کردن مثانه قبل و بعد از رابطه در آقایان:

سعی کنید قبل و در فاصله بسیار کمی بعد از نزدیکی ادرار کنید و قبل از نزدیکی هرگز روده ها را پر نگه ندارید. حتما قبل از نزدیکی برای قضای حاجت به دستشویی بروید.

 

عدم جلوگیری از انزال در آقایان:

هرگز نزدیکی را وقتی که در حال انزال هستید با حبس منی و جلوگیری از انزال، طول ندهید. این کار مشکلات عدیده ای در پروستات، مثانه و مجاری ادراری ایجاد می کند. تحت هیچ شرایطی با دست یا روش فیزیکی دیگری از خروج منی جلوگیری نکنید.

 

تعجیل در استحمام:

استحمام را به تأخیر نیندازید. این تأخیر می تواند باعث بروز بیماری های پوستی ناخواسته مثل لک و پیس شود.

استحمام با تأخیر کم

پرهیز از طبع سردی:

بعد از نزدیکی هرگز خوراکی های طبع سرد یا آب سرد میل نکنید. بعد از انزال و استحمام ترجیحا عسل را به صورت مزه مزه و نوشیدن آرام، میل کنید و می توانید شربت خیلی غلیظی از عسل و عرق کاسنی که ولرم (بیش از ۳۵ درجه) باشد میل کنید.

استحمام با آبی که به دلیل سردی، به بدن شوک وارد می کند، بعد از نزدیکی، می تواند مشکلات عدیده ای ایجاد کند. لذا سعی کنید همیشه با آب ولرمی که خوشایند بدنتان باشد استحمام کنید.

تقویت بدن در آقایان:

برای نزدیکی های پشت سر هم و با فاصله کم، حتما به فکر قوت بدنتان باشید. مد نظر داشته باشید ساختار بدنی افراد با یکدیگر متفاوت است و وجود قدرت تعدد نزدیکی در بعضی افراد، رابطه کاملا متناظری با قوت بدنی آنها دارد و اگر بدنتان خیلی قوی نیست، یا نسبت به تقویت جدی آن اقدام کنید یا در این موضوع، چشم و هم چشمی نکنید.

بدن سالم قدرت و میل جنسی زیادی دارد و این میل زیاد با  روزی یک مرتبه بدون ایجاد ضعف و رخوت، محقق می شود. در افرادی که روزی بیش از یکبار نزدیکی صورت می گیرد، جنبه شهوانی و ذهنی، غلبه دارد. به هر حال دقت کنید بدن سالم روزی یک بار نیاز دارد ولی کسی که روزی یکبار نزدیکی می کند الزاما سالم نیست و ممکن است با این کار سلامت جسمی و روحی خود را به مخاطره انداخته باشد.

 

در صورت نیاز می توانید از اینجا، محصولات ما را برای تقویت جنسی خود تهیه کنید.

همیشه رعایت اعتدال در خوراکی ها و اقدام به نزدیکی، می تواند به دوام و استمرار روابط خوشایند، کمک کند. امیدوارم موفق و کامیاب باشید.

افزودن دیدگاه

بالا